top of page
Gerry-Husseys-Guided-Meditation.jpg

דמיון מודרך, שיטת "המסע"

למד להתחבר מחדש לעצמך, להבין את הרגשות שלך ולרפא טראומות עמוקות.

מדיטציה מודרכת היא קשר בין שני העולמות, המזרח והמערב, שם מדיטציה פוגשת בהיפנוזה. זוהי שיטת התמקדות בתחושות הנשימה והגוף במטרה להגיע למצב של רגיעה, ביטחון וחופש.

 

דמיון מודרך מקל עלינו להיכנס פנימה ולגעת במקומות רגישים, לשפוך אור מרפא על הכאב הקבור

שם ולהשתחרר מאחיזתו.

Guided Meditation He

דמיון מודרך

עזרתי לאלפי מטופלים ואני מצפה לפגוש אותך.

כשנכנסים למרפאה שלי, תוכלו להיות בטוחים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של טיפול ומומחיות.

במשך הרבה שנים הרגשתי שאני לא מחובר לעצמי, גיל ההתבגרות היה עבורי "התנתקות". לא ידעתי מה בדיוק לא בסדר אבל הרגשתי לא בנוח עם הגוף שלי, עם החיים שלי. וזה הוליד את החיפוש שלי לריפוי עצמי. כאשר התחלתי ללמוד רפואה סינית בשנת 1996 למדנו בין השאר, שיאצו, צ'י קונג, מדיטציות, דמיון מודרך והרפיה. פגשתי מורים ומטפלים מופלאים שבזכותם התחלתי להתחבר לגוף שלי, לרגשות שלי ולחיים. 

 

דמיון מודרך היא שיטה מיקוד, לומדים להתמקד בנשימה, בתחושות הגוף ולהגיע למצב של רגיעה, ביטחון והרפיה. כשאדם נמצא במקום של רוגע והרפיה, מפליגים יחדיו אל תוך עולם הדמיון והזיכרונות הנמצאים בתוך התודעה והתת מודע בתוכנו כדי לרפא את טראומות העבר ולשחרר את האחיזה של העבר בחיינו. 

דמיון מודרך
דמיון מודרך - ירון יעקב

הנשימה היא המפתח בו ניתן לפתוח את הדלת אל התת מודע שלנו ולחולל שם ריפוי. בעברית המילה נשימה ונשמה הן עדות לחיבור הקדוש בין הגוף והרוח. הנשימה שלנו משתנה באופן לא מודע במצבים קיצוניים כדי לשמור עלינו, ועל ידי הנשימה ניתן לחזור את המקומות הללו ולתקן את הנזקים שנגרמו לנו. ישנן טכניקות רבות לריפוי עם הנשימה, NLP, "המסע", ריברסינג, מדיטציות מסוימות, "נשימה מודעת" וכולי. 

 

כאשר אנחנו רפויים אנחנו יכולים לאפשר לעצמנו להתחבר לרגשות שהדחקנו עמוק בתוכנו, ולתת להן סוף סוף לבטא את הדברים מבלי לחוש אימה ושיתוק. שימוש בדמיון וסמלים מקל עלינו להיכנס פנימה ולגעת במקומות רגישים, להאיר אור מרפא על הכאבים הקבורים שם, להשתחרר מאחיזתם בנו.

 

ישנם כל מיני סוגים של דמיון מודרך, היום ניתן למצוא  אפליקציות (ניסים אמון, insight timer, וכולי), אתרים במרשתת, סרטונים ביוטיוב המסייעים לנו להתנסות בדמיון מודרך כדי לשפר תחומים מסוימים בחיינו. ניתן למצוא דמיון מודרך לשיפור השינה, להרגעה, לביטוי רגשות, לשחרור כעסים, סליחה, לאהבה עצמית וכולי.

לאחר שחוויתי באופן אישי ריפוי מדהים על ידי חברי המרפא והסופר נדב בן יהודה (מחבר הספר "להירפא"), השתתפתי בסדנת "המסע" the journey של ברנדון בייס, סדנא שאני ממליץ לכולם לנסות, הרגשתי שאני סוף סוף מחובר לעצמי, לרגשות שלי ולחיים.

 

דמיון מודרך היא שיטה טיפול נפלאה לטיפול בבעיות רגשיות, דכדוך, חרדה, כעסים, אך גם בבעיות פיזיות כגון כאבי ראש, לחץ דם גבוה, דחק ומתח, בעיות שינה וכולי. הטיפול מתאים לכל גיל ובטוח לחלוטין, לא ניתן לגרום למטופל לעשות דברים בניגוד לרצונו, ותמיד המטופל חש רגוע, בטוח ומוגן.

אני מזמין כל אישה, גבר, או בני נוער, שחוו פרידה או טראומה בכל גיל ומתקשים להמשיך בחייהם, לבוא לפגישה ולחוות טיפול משולב שיקל עליכם, ירפא אתכם וישחרר אתכם מאחיזת העבר.

דמיון מודרך - ירון יעקב מדקר סיני

350 ש"ח

350 ש"ח

טיפול יחיד 

300 ש"ח

900 ש"ח

סדרה של 3 טיפולים

Testimonials He
Чайный набор

מטופלים ממליצים

שלי חזות

יש כאלה האומרים ״אמץ לך רב״, אצלנו זה יותר בכיוון של ״אמץ לך מדקר״.... ממליצה בחום רב! במיוחד לילדים קטנים לעשות להם דיקור, כן קראתם דיקור! כל מחלות ילדות מעצבנות באות לידי פתרון בדיקור, אבל.... יש דיקור ויש דיקור מדויק ונכון עבור הבעיה, ולירון הגענו בשביל נרות הופי (שלא עשינו) בשביל נוזלים באוזניים וירידה משמעותית בשמיעה אצל תינוק בן שנה ולבסוף ערכנו לו דיקור והרופא א.א.ג היה בשוק איך השמיעה חזרה לעצמה והנוזלים נעלמו כלא היו!

וגם מומלץ לנשים בהריון! בהריון סבלתי מכאבי גב עד כדי מצב של חוסר יכולת ללכת, ובעזרת דיקור הבעיה נפתרה חזרתי ללכת וכל זה בחודש שמיני!

אני ממליצה על ירון יעקב מומחה ברפואה סינית שמסייע רבות לשמור על הגוף ומערכת חיסונית בריאה ויציבה, והכי חשוב בעל גישה עדינה ורגישה במיוחד עם ילדים בכל הגילאים.

 

bottom of page