top of page
Chinese-Herbs.jpg

צמחי מרפא סיניים

הכנת מרשם צמחי מרפא סיניים הוא אמנות. על מטפל מיומן להכיר לפחות 400 צמחים, להבין כיצד הם פועלים בסינרגיה ולהתאים אותם במדויק למצב הייחודי של המטופל. על המטפל לשקול גם תרופות ותוספים אחרים שהמטופל נוטל ולוודא שהם מתאימים ויכולים לעבוד יחד.

 

אני מטפל מנוסה ברפואה סינית ואני מאמין שכל אחד יכול לרפא את גופו באופן טבעי. במהלך 20 שנות עבודתי השתמשתי בצמחי מרפא כדי להקל על תסמינים כמו כאב, טיפול בבעיות שינה, חוסר איזון הורמונלי, בעיות עיכול, נגעי עור ועזרתי לרפא מחלות רבות אחרות.

Chinese Herbs He

צמחי מרפא סיניים

עזרתי למאות חולים להחלים בכוח הרפואה הסינית

ואני מצפה לפגוש אותך במרפאה שלי.

יסודות הרפואה העתיקה והמודרנית מושרשים בטיפולים בתזונה וצמחי מרפא. במהלך ההיסטוריה למדו בעלי החיים ובני האדם שצמחים  משפיעים על בריאותם ועל גופם. לצמחים השפעות רבות, חלקם ממריצים, מיזעים, מסייעים לעיכול, מחממים, מקררים וכולי. הרפואה הסינית החלה למפות את סוגי הצמחים והשפעותיהם עוד לפני 5000 שנה. כיום ספרי הרפואה הסינית מכילים מידע רב על "תרופות מן הטבע" שכוללות פריטים מן הצומח, מהמינרלים ומהחי. הידע הרב משמש את הרופא הסיני מזה אלפי שנים להקל ולטפל כמעט בכל סימפטום ומחלה המוכרים לנו היום.

 

בעבר הרחוק אנשים חיו בקרבת האדמה והשתמשו בצמחי מרפא מקומיים, וכך ידעו לטפל במחלות מקומיות. תימנים, למשל, הוסיפו לקפה "חוואג '" המורכב מג'ינג'ר, קינמון, הל וציפורן, תבלינים אילו מסייעים לעיכול, מחממים את הגוף ומשפעלים את מערכת החיסון. הטיבטים נוהגים לשתות תה מחמאה- החמאה מסייעת להם להתמודד עם האקלים היבש והקר בהרים. כיום בעידן העיור והגלובליזציה, רבים מאתנו התרחקו מעבודת האדמה וחלק ניכר מהידע המקודש הזה אבד. רק אותם מטפלים המתמחים ברפואת צמחי מרפא ובעלי ניסיון רב בתחום שמרו על סודות העבר.

צמחי מרפא סיניים
צמחי מרפא סיניים

בספרות הרפואית הסינית תרופות הצמחים תועדו והוגדרו בפירוט רב, כולל טעם, צבע, טמפרטורה, לאיזו השפעה הצמח יכול לגרום, אילו תסמינים ומחלות ניתן לטפל וכן הלאה. וכל זה היה ידוע מאות שנים לפני המצאת המיקרוסקופ או הכימיה המודרנית.

בסין העתיקה הנזירים ששכנו בהרים חקרו ופיתחו רפואת צמחים שמטרתה הייתה טיפוח הגוף והארכת החיים. ישנם מרשמים שניתנים כחלק מטיפוח הבריאות הכללי כדי לחזק את הכליות, מערכת החיסון, האון, וכולי, ישנם צמחים המטפלים במחלות וצמחים שמטפלים בסימפטומים. 

 

כמעט כל תרופה שאנחנו מכירים היום מגיעה מצמחי מרפא. אנטיביוטיקה התחילה כפטרייה ועובש, אספירין נגזר מצמח הערבה, וגלוקופאג למשל מופק מצמח הלילך, ישנם דוגמאות רבות.

צמח סיני בשם QING HAO הוא חלק ממשפחת ארטמיסיה (שיבא) משמש לרוב כטיפול במלריה. בימים אלה הצמח ניתן גם לחולים עם וירוס הקורונה כתרופה בשם ARTEMISININ. הוכח כי התרופה  יעילה במניעת המחלה ובהאצת התאוששות החולים.

כיום אנו משתמשים במרשמים בני 1000 שנה של תערובות צמחים שיכולות לטפל בבעיות ומחלות מודרניות כגון דלקת פרקים, מחלות עור, מחלות במערכת העיכול, זיהומים בלב ובכלי דם, מצבים בריאותיים של נשים, כולל כאבי מחזור ועקרות, מיגרנות, ובעיות רגשיות כגון- דיכאון, חרדה וכו '.

 

ניתן לצרוך צמחי מרפא סיניים בכמה צורות: כמוסות, טבליות, אבקה, תמיסה, גרגירים או צמחי מרפא יבשים שיש לבשל ולשתות כנוזל. ישנם גם צמחי מרפא שעושים מהם קרמים ותחליבים למריחה חיצונית. לחלק מהצמחים והתרופות יש טעם וריח דומיננטיים וחריפים, אחרים לגמרי מתוקים או חסרי טעם. בדרך כלל מומלץ לקחת את פורמולת הצמחים לפני הארוחה לספיגה מיטבית.

צמחי מרפא סיניים

360 ש"ח

360 ש"ח

טיפול 1

300 ש"ח

900 ש"ח

חבילה של 3 טיפולים

Testimonials
Чайный набор

מטופלים ממליצים

שלי חזות

יש כאלה האומרים ״אמץ לך רב״, אצלנו זה יותר בכיוון של ״אמץ לך מדקר״.... ממליצה בחום רב! במיוחד לילדים קטנים לעשות להם דיקור, כן קראתם דיקור! כל מחלות ילדות מעצבנות באות לידי פתרון בדיקור, אבל.... יש דיקור ויש דיקור מדויק ונכון עבור הבעיה, ולירון הגענו בשביל נרות הופי (שלא עשינו) בשביל נוזלים באוזניים וירידה משמעותית בשמיעה אצל תינוק בן שנה ולבסוף ערכנו לו דיקור והרופא א.א.ג היה בשוק איך השמיעה חזרה לעצמה והנוזלים נעלמו כלא היו!

וגם מומלץ לנשים בהריון! בהריון סבלתי מכאבי גב עד כדי מצב של חוסר יכולת ללכת, ובעזרת דיקור הבעיה נפתרה חזרתי ללכת וכל זה בחודש שמיני!

אני ממליצה על ירון יעקב מומחה ברפואה סינית שמסייע רבות לשמור על הגוף ומערכת חיסונית בריאה ויציבה, והכי חשוב בעל גישה עדינה ורגישה במיוחד עם ילדים בכל הגילאים.

 

bottom of page