top of page
24130043_1935053886812691_87886580037784

דיקור סיני

אני מומחה בדיקור סיני, מטפל בכיר בעל ניסיון של 20 שנה. אני מאמין בלב שלם שרפואה הוליסטית, רפואת הגוף, הנפש והרוח היא ההרמוניה שמשמרת את הבריאות שלנו. שלושת אילו חייבים לעבוד ולנוע יחדיו כדי להניע את אנרגיית החיים החופשית, המקור של החיים והריפוי.

בואו נתחיל את תהליך הריפוי שלכם היום.

Acupuncture He

דיקור סיני

בואו לביקור במרפאה שלי בתל אביב או ראשון לציון כדי להתחיל חיים בריאים ושמחים יותר.

במהלך לימודי הרפואה הסינית לקחתי את אמא שלי לטיפול בדיקור סיני אצל המורה שלי עדי גולדנברג. אז אמי סבלה זמן רב ממיגרנות חזקות וממיומה ברחם. היא ניסתה כמעט כל מה שהרפואה המערבית יכולה להציע ללא הצלחה יתרה. לאחר כ 13 טיפולים שני המצבים ... נעלמו! זה היה ממש נס. בהמשך ראיתי ניסים רבים שהוכיחו לי ולמטופלים שלי את כוחו של הטיפול בדיקור סיני. בקליניקה שלי: כאבי גב, נוקשות בצוואר, בעיות עיכול, כאבי מחזור הם הבעיות שנפתרות בקלות ובמהירות.

דיקור סיני, שיטת טיפול בת למעלה  3000 שנה נהוגה כיום בבתי חולים קופות חולים ובמרפאות כמעט בכל תחום רפואי: לרפא ולמנוע בעיות עיכול, בעיות במערכת החיסון, בריאות האישה ואי פוריות, בעיות שינה, כאבים, אלרגיות, חוסר איזון הורמונלי, בעיות עור, בעיות נוירולוגיות ועוד.

דיקור סיני
דיקור סיני אנטי אייגינג

דיקור סיני ידוע גם כרפואה מונעת עם השפעות מחדשות ואנטי אייג'ינג על הגוף, הנפש והרוח. ספרים רבים נכתבו על יתרונות הריפוי המופלאים של טיפולי דיקור שבועי או חודשי כדי למנוע חסרים במערכת החיסון וחולשות ניווניות שמתחילות בגיל הזקנה. ישנה אמירה "לבוא לרופא כשאתה חולה זה כמו להכניס זרע באדמה כשאתה רעב".

כיום אנו משתמשים בידע שנצבר ובטכניקות סודיות בטיפולי אנטי אייג'ינג בדיקור קוסמטי, ששימש  פעם את נשות הקיסרים הסיניים שנראו צעירות ובריאות עם עור ושיער קורן, כך שלא ניתן היה לנחש את גילן.

דיקור וצמחי מרפא סיניים הם התחום הנחקר ביותר ברפואה המשלימה, הוכח שהוא בטוח, יעיל וטבעי לחלוטין. ניתן לעיין בדף המחקרים, שאלות ותשובות למידע נוסף.

360 ש"ח

360 ש"ח

טיפול יחיד 

סדרה של 3 טיפולים

990 ש"ח

330 ש"ח

300 ש"ח

3000 ש"ח

חבילה של 10 טיפולים

טיפול בילדים

בואו לביקור במרפאה שלי בתל אביב או ראשון לציון כדי להתחיל חיים בריאים ושמחים יותר.

הטיפול בילדים שונה לחלוטין מטיפול במבוגרים, מכיוון שתינוקות לא מתקשרים כל כך טוב, גם ילדים גדולים לעיתים קרובות אינם מסוגלים לתאר במדויק מה לא בסדר. בניגוד לרפואה המערבית, ברפואה הסינית אנו משתמשים בדרך אבחון עתיקה בהתאם למראה הגופני (אבחון פנים, אבחון כף היד, אבחון לשון וכמובן אבחנת דופק.) בשילוב עם התסמינים שההורים מתארים, נוכל להבין מה גורם מחלת הילד או חוסר האיזון.

ילדים מגיבים לטיפולים במהירות רבה ומתאוששים ממחלותיהם כעבור פחות מפגשים מאשר מבוגרים מכיוון שהיו להם פחות חשיפה לרפואה המערבית שעלולה לסבך את בריאות הילד, והיכולות שלהם להתגבר על הדברים באמת מדהימה.

דיקור סיני לילדים
דיקור סיני לילדים

הגישה שלי בחיים היא "פחות זה יותר", כלומר פחות מחטים, פחות טיפולים, אבל להיות מדויק יותר באבחון שלי ובטיפולים שלי. זה הוכיח את התוצאות הטובות ביותר. אני משתמש במחטי Seirin, שהם מחטים יפניות דקות מאוד - הן נקראות מחטים ללא כאבים. רוב הזמן תינוקות וילדים לא מרגישים את המחטים בכלל, אך עדיין מגיבים נהדר לטיפולים.

ילדים קטנים רבים מטופלים אצלי בנושאים כמו אי נוחות וכאב עקב הוצאת שיניים, ריפלוקס בקיבה, עצירות, נגעים בעור, חיזוק מערכת החיסון, אלרגיות, דלקות אוזניים וגרון חוזרות ונשנות (הנגרמות לעיתים קרובות בגלל בקיעת השיניים), התפתחות איטית ועוד.

בדרך כלל הטיפולים לילדים ותינוקות נמשכים בין 20 שניות עד 3-5 דקות על פי גילם, ובהתאם לשיתוף הפעולה שלהם. טיפולים בילדים מורכבים משילוב של דיקור סיני, צמחי מרפא סיניים(בטיפות) בתוספת ייעוץ תזונתי בן 30 דקות.

150 ש"ח

טיפול יחיד (גיל 0-2)

200 ש"ח

טיפול יחיד (גיל 3-13)

   250 ש"ח

טיפול יחיד (גיל 14-18)

טיפול בבית המטופל

בואו לביקור במרפאה שלי בתל אביב או ראשון לציון כדי להתחיל חיים בריאים ושמחים יותר.

לפעמים מטופלים מתקשים להגיע למרפאה, נתפס להם הגב והם לא יכולים לקום מהמיטה, הם חולים ומוגבלים בתנועה, לא יכולים להגיע עקב בעיית נגישות, מאושפזים בבית חולים או מכל סיבה אחרת. אילו המקרים בהם ניתן להזמין אותי לביקור בית. טיפול בבית המטופל הוא כולל, תשאול, אבחנה, טיפול בדיקור, ייעוץ תזונתי וכולי. אני מוכן תמיד לסייע למטופלים ואף להגיע לביתם או לבית חולים אם הדבר נדרש כדי להקל על סבלם. 

דיקור סיני בבית המטופל

400 ש"ח

400 ש"ח

טיפול יחיד

360 ש"ח

1800 ש"ח

חבילה 5 טיפולים

Testimonials He
Чайный набор

מטופלים ממליצים

שלי חזות

יש כאלה האומרים ״אמץ לך רב״, אצלנו זה יותר בכיוון של ״אמץ לך מדקר״.... ממליצה בחום רב! במיוחד לילדים קטנים לעשות להם דיקור, כן קראתם דיקור! כל מחלות ילדות מעצבנות באות לידי פתרון בדיקור, אבל.... יש דיקור ויש דיקור מדויק ונכון עבור הבעיה, ולירון הגענו בשביל נרות הופי (שלא עשינו) בשביל נוזלים באוזניים וירידה משמעותית בשמיעה אצל תינוק בן שנה ולבסוף ערכנו לו דיקור והרופא א.א.ג היה בשוק איך השמיעה חזרה לעצמה והנוזלים נעלמו כלא היו!

וגם מומלץ לנשים בהריון! בהריון סבלתי מכאבי גב עד כדי מצב של חוסר יכולת ללכת, ובעזרת דיקור הבעיה נפתרה חזרתי ללכת וכל זה בחודש שמיני!

אני ממליצה על ירון יעקב מומחה ברפואה סינית שמסייע רבות לשמור על הגוף ומערכת חיסונית בריאה ויציבה, והכי חשוב בעל גישה עדינה ורגישה במיוחד עם ילדים בכל הגילאים.

 

bottom of page